O FIRMIE

Od czego się zaczęło?

mgr inż. ADAM OPŁATOWSKI

Prezes Zarządu

Poszukiwał nowych rozwiązań na rynku robót budowlanych. Zauważył, że w Polsce brakuje firm zajmujących się kompleksowo i profesjonalnie instalacjami, które sprostałyby oczekiwaniom klienta. Poprzez swoje kilkuletnie doświadczenie w pracy na placu budowy dostrzegł powtarzający się problem: jakość wykonywanych instalacji nierzadko pozostawiała wiele do życzenia. Pracował na różnych stanowiskach, od pomocnika elektromontera przez inżyniera budowy po kierownika projektu, co pozwoliło mu poznać od podszewki proces budowy. Za punkt honoru postawił sobie wykonywać pracę możliwie jak najdokładniej. Z czasem dostrzegł możliwości rozwoju i zakiełkował mu w głowie pomysł na swój biznes. Długo się nie zastanawiał. Postawił wszystko na jedną kartę i w marcu 2019 roku założył własną działalność. Ogromny potencjał firmy dostrzegli inni, co przełożyło się na coraz większą ilość zleceń. Po dwóch i pół roku intensywnego rozwoju firma przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Opinię o nas poznacie, wchodząc w zakładkę referencje.

STAWIAMY NA ŚWIEŻOŚĆ

Na początku firma składała się z 3 elektromonterów. W zaledwie dwa lata rozrosła się do trzydziestu osób. Nasz zespół tworzą głównie młodzi ludzie, ale nie oznacza to wcale, że jesteśmy niedoświadczeni! Pracownicy mają za sobą udział w dużych projektach, gdzie zdobyli wiedzę, którą wykorzystują z powodzeniem w naszej firmie. Wciąż zdobywają nowe kompetencje i uprawnienia, dzięki czemu możemy realizować zlecenia o różnym stopniu skomplikowania. Wykonujemy również niestandardowe zadania. Do takich zaliczyć możemy np. wykonanie wież lęgowych dla jerzyków w Płocku w ramach budżetu obywatelskiego.

Chciałbyś z nami pracować? Nic prostszego!

GDZIE WYKONUJEMY NASZE INSTALACJE?

W Łodzi, Warszawie? Oczywiście. W Karpaczu, a może w Lublinie? Nie ma problemu. W Gdańsku, Kołobrzegu? Świetnie, w sezonie letnim będzie można urządzić sobie kojącą kąpiel w wodzie morskiej. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc. Mimo że bazę mamy w Łodzi, możemy działać na terenie całego kraju. Łódź jest przecież niemal w sercu Polski, więc śmiejemy się, że wszędzie mamy tak samo daleko 😊
Na Wasze życzenie możemy wykonać instalacje również za granicą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

TOP